O mnie

Nazywam się Iwona Jędral. Mieszkam i pracuję w okolicach Warszawy.

Odkąd pamiętam interesowałam się psychologią i rozwojem osobistym, szukałam informacji na temat ludzkich zachowań, emocji, myśli. Szukałam odpowiedzi na pytanie – dlaczego? Chciałam zrozumieć, dlaczego jedni ludzie są szczęśliwi w życiu, uśmiechnięci i wszystko im się udaje, podczas gdy dla innych każdy dzień jest ciężarem. Zastanawiałam się, co można z tym zrobić, jak to zmienić?

A tak naprawdę chciałam pomóc samej sobie. Chciałam przestać mieć ciągłe pretensje do świata, do Boga, do ludzi…

Chciałam mieć odwagę mówić to, co czuję i myślę, chciałam uporać się z niską samooceną związaną z rozszczepem podniebienia i byciem osobą DDA, chciałam już przestać płakać i zacząć żyć w pełni, w radości i zaufaniu do siebie, do tego, co czuję. 

Jedna terapia, druga, kolejna, a ja nie czułam zmian, nie widziałam ich, szukałam winnych, oczekiwałam, że ktoś uzupełni braki, które odczuwam, że wprowadzi zmiany… DO MOMENTU AŻ ZROZUMIAŁAM, ŻE ZMIANĘ MUSZĘ ZACZĄĆ SAMA OD SIEBIE.

To był moment zwrotny w moim życiu, w którym rozpoczęła  się moja droga powrotna do siebie…

Systematyczna praca z ciałem, emocjami, techniki relaksacyjne – pozwoliły mi uwolnić napięcie zapisane w ciele. Zmiana myślenia o sobie, o świecie, o innych ludziach pozwoliła zrozumieć to, co mnie spotkało i dlaczego tak się stało. Zrozumiałam również, że to wszystko było po to, abym mogła dotrzeć do swojej Duszy i abym mogła wprowadzić zmiany w swoim życiu i puścić już to, co mi nie służyło.

Ukończone kursy

Moje poszukiwania zaprowadziły mnie na kurs Psychobiologii do dr n. med. Marzanny Radziszewskiej-Konopki, gdzie szukałam informacji o tym, jak nasze emocje wpływają na ciało powodując, że chorujemy.

W 2020 r trafiłam do Anny Wolff, gdzie ukończyłam Akademię Ustawień Systemowych – czując, że to nasza rodzina, nasi przodkowie, ich historie, przekonania mają wielki wpływ na nas, że nas kształtują, nasze nieświadome programy.

Jednak cały czas mi czegoś brakowało, chciałam poznać więcej technik, metod do pracy z emocjami, z negatywnymi programami, z traumą i tak w 2021 roku ukończyłam Kurs Integracji Świadomości u Doroty PuzioKurs ten pozwolił mi przeżyć i transformować to co jeszcze wymagało zobaczenia i uwolnienia.

Dopełnieniem było poznanie metody Silvy na kursie u Bożeny Lewickiej. Tam nauczyłam się jak kreować własne życie pracując z podświadomością. Rozwój osobisty jest moim życiem codziennym. Cały czas też się szkolę, biorę udział w warsztatach. Pracuję z oddechem metodą Buteyki. Poszerzam również wiedzę w Akademii Psychologii Terapeutycznej w Łodzi, gdzie zdobyłam tytuł doradcy/trenera rozwoju osobowości i uczę się dalej.

Dla Ciebie

Zapisz się na BEZPŁATNĄ SESJĘ WSTĘPNĄ korzystając z formularza kontaktowego. W odpowiedzi otrzymasz ankietę, która pozwoli mi Ciebie bliżej poznać.